Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5. 0.2 lehetetlen...

Android 5. 0.2 lehetetlen visszaállítani, hogy érzékelje a gép usb-n keresztül?

Figyelt kérdés

Egyszer át lett állítva csak töltésre usb-n keresztül, azóta sehol nem találtam visszaállítási lehetőséget, így nem tudok fájlokat rátenni a gépről, se fordítva. Mielőtt jönnétek a szokásossal, kutattam egy kicsit és egyik sem működik:

-Az értesítéseknél HÍRE SINCS bármilyen beállításnak ezzel kapcsolatban

-Tárhely opciónál a jobb felső sarokban SEMMILYEN gomb nincs, semmilyen opció, ahol vissza lehetne állítani

-Fejlesztői beállításokban az USB debugot engedélyezve a gép ugyan felfogott valamit, de 'Illesztőprogram telepítése nem sikerült'

Illetve ez a kép fogadott:

[link]

Hogy a büdös p*&ába lehetne visszaállítani? Mindenhol elintézik azzal, hogy értesítéseknél meg a tárhely opciónál kiadja. Ez rohadtul nem ad ki semmit.


2016. okt. 29. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 5.02 m van ( Lenovo) Rádugtam a pc re, jó minőségű ( Nokia gyári kábellel, és 70% töltöttség mellett, kb 2 sec alatt települt, és kezelhető volt. Akkor írja ki a tárhely opciót, ha nem látják minden érpáron egymást, vagy csak gyengén.
2016. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

Valahol a beállításokban kell lenni egy olyan pontnak, ahol az USB üzemmódot tudod beállítani. Neked az MTP-re van szükséged.

Ha csatlakoztatáskor az értesítési sávon nem jelenik meg az ikon, akkor valami nem kóser. Próbáld meg másik kábellel vagy másik USB-portba dugni.

A kép alapján a PC-d látja a mobilt, de valami gebasz van vele. Próbáltad már a drivereket újratelepíteni?

2016. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!