Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért váltanak sokan androidos...

Miért váltanak sokan androidos mobilról iphonera? Szinte már minden kortársam kezében iphonet látok a suliban és az utcán is

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Mert rájönnek, hogy egy gyorsabb és stabilabb rendszer hatékonyabb, mint az eszeveszett hardverigényű Android, amely fél év múlva akkor is olyan lassú lesz, mint a hátramenet, ha atomerőmű üzemel alatta.
2016. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Vettem régebben egy Android okostelefont, hallgattam a tanácsokra, nem a legolcsóbbat választottam. Használtam egy ideig, aztán frissítettem új verzióra a rendszert és eltűnt a magyar nyelv! Órákig próbáltam visszaállítani de egyszerűen eltűnt a telefonról sehol se volt a beállításokban. Itt telt be a pohár, visszavittem a boltba és azt mondták, nem kellett volna frissítenem az Android-ot. Az árát már nem kaphattam vissza, kénytelen voltam eladni úgy hogy buktam rajta nem keveset. Most egy Apple Iphone tulajdonosa vagyok és ezzel nincs semmi gond, tökéletesen teszi a dolgát és tudom frissíteni is anélkül hogy eltűnne a magyar nyelv róla.
2016. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1# +1


2# Ez akkor van, ha az ember sufnigsm-ből veszi a telót, viszont a magyar nyelvet vissza tehetetted volna

2016. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2)rég nem használtam droidos telefont, de én egyszerűen nem hiszem el, hogy ha a telefon által felajánlott droidot frissítetted, amin volt magyar nyelv, akkor az frissítés után eltűnik.

ha meg valaki rom-olgat, akkor nézze meg mit rak fel.

szerintem.

2016. okt. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!