Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen részletre érdemes...

Milyen részletre érdemes Iphone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Milyen csomagot érdemes választani?

2016. okt. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire bírod magad átveretni. Ha megengedsz magadnak egy 20.000 Forintos havi számlát 2 évig akkor olyanra.
2016. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# lol milyen 20k


Én havi 15.500 forintot fizetek. Ebből 3200 ft a kártya, 12300 ft a 128 gb-os iPhone 6 plus ért (kártyát 24 hónapig fizeted, telefont 22-ig)


Összesen 347400 (ez lehet több ha 3200-nál többet beszélsz, amikor én vettem 2015 januárban (most árukereső alapján (max értéket nézve/mert ugye sufnigsmben mindig olcsóbb/) 310000 forint, ugye itt nincs telefonálás beleszámítva...


+37400-zal fizetek így többet, mintha azonnal kifizetném az árát.

[telenor]


Szerintem ez a módszer nem olyan rossz dolog, legalábbis átlag parasztnak mint én könnyebb volt így megvenni, mint egyszerre kifizetni.

+Egyszer izzadtam meg amikor a telenor azt mondja hogy "egyoldalú szerződés módosítás lesz" és feljebb ment volna... szerencsére elvetették az ötletet...

2016. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Semmiképpen se vegyed részletre...15 éves vagyok és így is tisztában vagyok azzal, hogy csak lehúzzák az embert, de brutálisan...Lehet, hogy a kettesnek (asszem kettes) "csak" 30x ezer, de igen sokak szemébe milliókat ér "csak" 30 ezer forint...érted mire gondolok. Két féle helyzetben lehetsz-vagy nem engedheted meg magadnak a telefont, mert olyan anyagi helyzetben vagy, akkor felejtsd el az ájfont, mert szánalmasan nézne ki az összhatás. HA! nem gyorsan jött fellángolás, akkor már elkezdtél rá félretenni, gyűjteni és nincs nagyon problémád a kifizetésével. A második eset az, ha tehetős vagy. Akkor sima ügy egyben kifizetni és még hasznod is lesz belőle.

Továbbá én semmiféle képpen nem vennék függőt, részletre meg csak azt lehet, pont az egyoldalú szerződésmódosítások miatt, ami leginkább a telenorra jellemző... Én is most épp szolgáltatót váltok, szóval tapasztalatból beszélek, hogy hála a jó égnek két hónappal ez előtt kártyafüggetlen 6s-t vettem, mert most enném amit főztem rendesen...

2016. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Umm arra rájöttél ugye, hogy az a +37400 azt te lazán lebeszélnéd 2 év alatt? 1558 Forint per hónap


Szóval ott lennél, hogy vettél volna egy telefont, kevesebbet fizettél 37ezerrel, és nem hívsz/mobil netezel/smsezel senkivel

2016. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, itt páldául akár "előnyös" is lehet, de ha nem ilyen csomagban veszi, akkor nagyon nem. Ezt is le kellet volna írnia, hogy hogyan szeretné. Járjon e hozzá valami, vagy szimpla részletfizetés.

Apuék olyan csomagban vannak, hogy kapok havi egy giga netet, így szimpla feltöltőkártyás vagyok, általában háromezerrel töltik, ami fél évig is kibírja. Sőt...

Bár gondolom a kérdező ennél többet telefonál, én ugye vibert, mesengert használok inkább.

de ez olyan szinten sok mindentől függ... milyen szolgáltatónál van, mennyit áldoz rá, mennyi futamidőt szeretne...

2016. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!