Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha atrakom a SIM kártyámat...

Ha atrakom a SIM kártyámat egy másik telefonba, akkor ezen nem lesz mobilnet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni nyomógombos ("rendes") telefont, és szeretném, ha megmaradna a számom, és arról tudnék telefonálni.

Viszont van mobilnet előfizetésem és szeretném is használni, csak nem akarom mindenhova magammal vinni ezt az érintős vackot :-/


Van erre valami megoldás? Köszönöm előre is.


2016. okt. 30. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A mobilnet a sim kártyához tartozik. Nem lehet leszedni róla...
2016. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Néhány szolgáltatónál (Telenort tudom, a másik kettőt nem néztem meg) van olyan opció, hogy kérhetsz egy másik SIM kártyát, amiről szintén tudsz mobilnetezni, és egy előfizetésről megy a főkártyáddal.Táblagépekhez találták ki.

Hátránya, hogy havidíjas szolgáltatás.

2016. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno volt nekem egy Samsung Shark nyomógombos telóm. Vígan neteztem rajta opera böngészővel.
2016. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És akkor venni kell másik sim kártyát? Vagy sim kártyás gonbos telefont?
2016. okt. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!