Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet újonnan olyan telefont...

Lehet újonnan olyan telefont vásárolni ami tényleg csak telefonálásra jó, és nincs tele minden hülyeséggel, amit úgysem használ az ember? Ha igen melyik telefon az, és kb. mennyiért kapható?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 17:20
 1/9 anonim válasza:
22%
ha mobilra gondolsz ilyen tuti nincs :)
2008. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?
2008. okt. 4. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni ilyen telcsit persze.Mondjuk annyi extra van benne,hogy szines kijelzős és max még rádió van benne.

Nokiák csinálnak még ilyet.Régen a 3310 volt,de ebben a kategóriában egy csomót találsz.

Általában használatan max: 10ezer körül van.De nézd meg ezt az oldalt: www.telefonguru.hu

2008. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A minap az egyik hipermarket katalógusában láttam, kártyafüggetlen (talán Nokia) mobil, mégcsak nem is színes kijelzős, szóval gondolom elég alap típus cca. 5000ft.
2008. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
olyan nincs ami tényleg csak telefonálásra alkalmas... időt mutat, ébreszt, sms, stb
2008. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan teló ami csak telefonálásra van az Easy 5. 5db telószámot lehet beleprogramozni. ha beírod a google-be megtalálod. A többi telefon már minimum tud sms-t írni meg ébreszteni. Ha alap telót szeretnél pl Nokia2610, 6030 meg még van néhály de fejből hirtelen nem tudok többet.
2008. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak használtan. Nekem is van 3110-es, de az akkumulátora az már halott.
2008. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Motorola f3 is alap telónak számít, kb. 5ezerért lehet hozzájutni újonnan.
2008. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Találtam egy Nokiát, ami 10000 alatt van, és tényleg olyan funkciókkal rendelkezik, amit használok is. A kérdést elég pontatlanul tettem fel, mert sms, ébresztés azért jól jön, én inkább csak a kamera, blootuth, színes kijelző, játékok stb. mentességre gondoltam.
2008. okt. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!