Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 mobiladat forgalommal...

Karesz32 kérdése:

IPhone 6 mobiladat forgalommal kapcsolatban lenne problémám! 24 óra alatt a DNS-szolgáltatások kb.500mb adatot zabált be! Ez normális így?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Neked is csak azért kell az ájfon.

Iphone 6 mobiladatot hol lehet venni?

2016. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam! De szerintem minden értelmes ember aki elolvassa az érteni fogja, azt hogy miről is van szó! Esetleg a speckós, értelmi fogyatékosoknak akadna vele problémája! Gondolom te egy ilyen ember lehetsz! De nem akarlak megbántani, mert nem tehetsz róla...
2016. okt. 31. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Mégis te vagy a fogyatékos, mert nem tudsz jól fogalmazni. Értelmes ember nem tesz fel ilyen kérdést. Dehát ájfonos vagy, pénzed volt eszed nem.
2016. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miféle nyomorult ember vagy te... Egész nap azért lesed ezt az oldalt hogy mások tévedését vagy hibáját kritizáld? Te csöves kutya! Szívesen bemutatkoznék neked személyesen! De gondolom te nem az a fajta ember vagy! Vegyél egy kötelet azt kösd fel magad te patkány...
2016. okt. 31. 10:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és még csak annyit! Ahhoz hogy pénzt tudjál keresni, ész is kell általában! Ha te egy "ájfon 6-ra" nem tudod összedobni, akkor te tényleg nagyon buta lehetsz....
2016. okt. 31. 10:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kéne nekem a rendszerszolg.ok 28,6 mb abból 75kb a dns...


(bár nem hiszem, hogy emiatt, de: a wi-fi asszisztens ki van kapcsolva nálad? Ha nincs akkor ha gyenge a wifijel átkapcsol mobiladatra)

2016. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kár hogy oda irtad az iphone-t. Normális lett volna a kérdés, meg nyilván válaszoltak is volna rá. De igy !! Kár nagy képűnek lenni.
2016. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen trágár vagy te.
2016. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Szép ízesen tudsz fogalmazni kérdező.
2016. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos! Az iPhone-t csak azért írtam oda hogy teljes legyen a kép! Nem hiszem hogy nagyképűségre adna okot egy olyan telefon, ami minden 3.embernek a zsebében van! De visszatérve a témához..! Nincs wi-fi a közelemben, ezért folyamatosan a mobil adatforgalmat használom! Nem értek a internetes dolgokhoz, de 493 Mb csak a DNS-szolgáltatásokhoz nem egész 1 nap alatt, az szerintem rengeteg! Most megint lenulláztam a statisztkát és kíváncsian várom hogy mennyi lesz! 1
2016. okt. 31. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!