Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normalis ha a telefonomat...

Relax... kérdése:

Az normalis ha a telefonomat alvas előtt kikapcsolom (akksi 35%) reggel bekapcsolas utan 22%? Ha viszont nem kapcsolom ki ejjszakara akkor reggelre kb 31%?!?! Samsung a5 2016

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Wifi kapcsolódással sokkal lassabban merül az aksi, lehet olyankor rajta vagy egész éjjel?

Én így tapasztaltam meg ezt a jelenséget.

2016. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Maga a kis és bekapcsolás is elég sok energiát emészt fel. Simán lehet, hogy éjjel, készenléti állapotban kevésbé merül, mint akkor, amikor minden programot és adatot egyszerre próbál betölteni.
2016. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne nézegesd, hanem töltsd fel. A nagy fesz ingadozás teszi tönkre az aksit. Amint tudod tedd töltőre. Ezek az aksik szeretnek állandó kb 75% töltöttségen lenni. Ne 100% és0% között ingadoztasd inkább 100%-50% között max. Tovább fogja bírni években mérve.
2016. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az akksi menüpontnál,hogy a rendszer mennyit maradt ébren. 6-os droid hiba, nálam is fennált s7 edgenél. Tulajdonképp a szekrényemben munka közben 8 óra alatt lement az akksim 3/4-e
2016. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!