Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios 9.3.5 appstore keresés...

Ios 9.3.5 appstore keresés nem megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy fura problémával találkoztam, az appstoreban a keresési funkció egy idő után "nem megy" csak ha újra indítom a telefont...

Valami 5let javításra?


*frissíteni nem fogom az biztos, más kéne :D



2016. okt. 31. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik apple készüléket használod?
2016. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
iphone 6 plus
2016. nov. 1. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra a készülékre nyugodtan lefrissítheted az IOS10-et és a későbbi frissítéseit. IOS11-et nem ajánlom majd.
2016. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem frissíted IOS10-re akkor csak magaddal cseszel ki. Ismerek olyat aki 6s-ről váltott 7-re mert hogy IOS-t szerinte nem szabad frissíteni az adott készülékre az adott IOS való. Nem tudom ezt hol tanítják de egy ilyennel beszélgetnék egyszer.
2016. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kipróbáltam a 10es azt hiszem első vagy második (hivatalos\nem béta) verzióját nem jött be, nem véletlen nem akarom frissíteni

Főleg a Control Center és a Music appban történt változtatások miatt egyszerűen nem tetszik

(Mondjuk az értesítések sem)


Szóval akkor más megoldást nem tud senki?

(9.3.3 vagy alatta ilyen gondom nem volt sosem)

2016. nov. 1. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes. Én a Music appról azt gondolom hogy az IOS9-ben nagyon furcsa én nem szeretem de az IOS10-ben meg végre kaptunk egy jól átgondolt programot. Ha nem akarod nem frissíted. Sajnos nem tudom mi lehet a hibája én biztosan számítógépről újratelepíteném.
2016. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ahol tetszett a zene lejátszó 8.3 volt a legutolsó, utána bejött ez a bzi applemusic
2016. nov. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!