Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet most iphone...

Mennyiért lehet most iphone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Mert valaki 140K-ért vette és sokan írták neki, hogy tiszta hülye, mert sokkal olcsóbb és én utána kerestem, de csak ilyen 180ezres és attól drágábbat találtam csak. Illetve akkor honnan érdemes venni? Nem szeretnék olyan válaszokat, hogy mennyire nem éri meg stb.. Előre is köszönöm!

2016. okt. 31. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Újonann kártyafüggetlenül a 16 gigás változat, a normális webshopok közül a Mobilbirodalomban a legolcsóbb: 1 év garanciával 148 090 Ft.

Ennél olcsóbban csak függő van, előfizetésre a Telenornál 142 989 Ft a teljes ára, vagy függetlenül, de csak használtan 99 900 Ft egy hirdetésben a Használtalma.hu-n!

Szóval ha 140 ezerért újonann vette, akkor nem tudom honnét, de igenis jó vétel volt!

2016. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

Lehet Goophone 6-ost vett 140-ert :-D


[link]

2016. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!