Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik oldalt lévő első...

Melyik oldalt lévő első kamera csinál jobb képeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem az lenne hogy ugye vannak olyan telefonok amin az első kamera a jobb oldalon helyezkedik el és vannak olyan telefonok amiken a bal oldalt helyezkedik el.


A kérdésem az lenne hogy ez befolyásolja azt hogy rólam milyen képeket készítene?

mert én úgy vettem észre hogy amiken a jobb oldalt van elhelyezve az sokkal szebb képeket csinál rólam.

Eddig egy Idol 3-am volt azon jobb oldalt volt a kamera most meg egy Xperia L-em van azon meg bal oldalt van és hát nem jó képeket csinál. Tudom hogy gyengébb is a kamerája de hát akkor is!



2016. nov. 2. 10:38
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja a kép minőségét.
2016. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én pedig azt vettem észre hogy a régi fényképeket visszanéztem amiket az Idol 3-al csináltam hogy sokkal jobban mutatok azokon a képeken mint amiket az Xperia L-el csináltam.
2016. nov. 2. 11:17
 3/5 meszike91 ***** válasza:
100%

Az azért van, mert más előlapi kamera van a két telefonban. Ne légy hülye!


Ha ugyanaz a kamera lenne mindkettőben, csak más oldalt, akkor a kép is ugyanolyan minőségű lenne.

2016. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez hülye kérdés! A 2 telefonnak másmilyen a kamerája elől, ezért csinál rólad másmilyen képeket, de az hogy éppen úgy tervezték meg a telefonokat, hogy az előlapi kamerájuk a másik oldalon van, az csak a pozíciójuk, de a képminőséghez semmi köze a dolognak!

Ez olyan, mint ha azt kérdezted volna: hamarabb megromlik-e a felvágott, ha átrakod az asztal egyik oldaláról a másikra? :D

2016. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül is igen :D
2016. nov. 4. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!