Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam ki a kamera...

Hogyan kapcsoljam ki a kamera hangját?

Figyelt kérdés
Kettő hónapja rendeltem egy iphone 5st magamnak kínából,minden renbe van vele teljesen eredeti, de mikor fotózok vele a kamerának hangos hangja van. Utána néztem hogy ezt hogyan lehet ki kapcsolni és arra jutottam hogy az ázsiai telefonoknak mind van hangja hogy az utcán ne tudjanak embereket fotózni vele. Én nem erre használnám csak egyszerűen idegesít a hangja. Nem tudnátok mondani valami oldalt vagy hogy mit kell ilyenkor tenni kihez kell fordulni hogy megolódjon?
2016. nov. 2. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
androidra vannak progik a play áruházba, pld a silent camera. Keress hasonlót az iphone appok közt
2016. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!