Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, hogy a telefonom...

Mit tegyek, hogy a telefonom a zenékben rendesen kiírja a magyar ékezeteket?

Figyelt kérdés
Miután Androidra váltottam, és először beléptem a gyári zenékbe, az fogadott, hogy a legtöbb helyen nem írja ki a magyar ékezeteket, helyette volt minden más. Köztük volt kínai, japán, illetve más, betű, és nem betű karakterek egy 'egyszerű' ő betű helyett. A gyári zenék alk. nem sok mindent tud, ezért letöltöttem pár zenelejátszó alkalmazást, ott átneveztem, de egy idő után minden átnevezés visszaáll! (A mem. kártyán persze rendesen szerepelnek a nevek, ezért nem értem.) Még a hangult is a zenék címében többször kiírja mint a magyar betűt.
2016. nov. 2. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs a teloban UTF8.....
2016. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez, sose hallottam még róla, mert még egyszer se volt rá szükségem. Elmondod hogy lehetne rátenni?
2016. nov. 2. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen android verzio? Gyárilag benne kellene legyen az utf8, ha nincs nem tudom hogyan lehet rárakni.

Ja, és csak a zene appban van ez a gond? File managerrrel hogyan látja ugyanazt a cimet ? Valami fotokat feltehetnél.

2016. nov. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6-os Android, a Fajkezeloben tökéletesen vannak leírva. És csak Zenék alk.-okban csinálja ezt. Majd próbálok képet tenni.
2016. nov. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!