Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnal mik a...

6Berni27 kérdése:

Melyik telefonnal mik a tapasztalatok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A következő telefonok közül mik a tapasztalatok?

A fő kérdés, amik érdekelnének: Zenelejátszásnál az mp3-on kívül mást is lejátszik? Videónál több féle formátumot kezel? Képeknél több féle formátumot felismer?Dokumentumokat(wort, pdf, txt, stb.) kezel? Illetve a legnagyobb kérdés/kérés: a kamerája mennyire szép képet készít (hogy én is meglássam, ha nem lenne nagy gond, akkor egy könyv rendes oldalát le tudnátok fényképezni, és privát üzenetben átküldeni?

A telefontípusok, amelyekről érdekelnek a tapasztalatok: Lenovo A2010; Doogee X5; Doogee X6; Concorde SmartPhone MUSE;Akai Glory O5;Prestigio PSP 5453 Duo;Coolpad Porto S;Gigabyte GSmart Essence; Prestigio Wize L3; MyPhone Fun 4; Samsung Galaxy J1; LG Joy H220;Microsoft Lumia 435;Blackview A8; Huawei Y360 és Alcatel Pixi 4 (aminek 2 és 5 megapixeles a kamerája)


2016. nov. 2. 22:19
 1/5 anonim válasza:
48%
A samsung. galaxy J1 2016-ot azért ajánlom, mert nem fagy be, egész jó képeket csinál, bővíthető a memóriája, dokumentumokat, ha letöltöd, akkor azt lejátssza stb. Én egyébként a Sony Xperia XA-t ajánlom, mert nagyon jófajta.
2016. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jézusom az előző bevan b@s.zva :DD


Mennyi pénzt szánnál rá?


Formátummal kár törődni a Play Áruházban pár pillanat alatt találsz olyan lejátszót ami szinte mindent lejátszik.

Ebben a kategóriában ne várj csúcs szuper kamerát. Ha könyvet szeretnék fotózni akkor fontos a megapixel, minimum 8 sztem. Látni fogod mit fotózol, de jó.fényviszony kell, és persze nem árt a vaku sem.

2016. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos:

A könyvet azért írtam, mert írott szövegeket(nem könyvet) szeretnék fényképezni, és a kettő nagyon hasonló.

Sajnos nagy összeget nem tudok rá szánni, 25e, max. 30ezret csak. Jelenleg az interneten ezeket találtam, ami belefér az árba.

2016. nov. 4. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudok sokat segíteni :)

Ezek közül talán a doogee-t mondanám ami elég jó, illetve a lenovo.

2016. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Még, ami kimaradt a kérdésnél, hogy melyikkel lehet instagramot létrehozni és oda képeket feltenni?

Illetve még pár típus, ami esetleg érdekelne (ezeket hátha leakciózza valamelyik üzlet, és akkor beleférne az összeghatárba):

Archos 45b neon; Ilike X5 plus;Navon Mizu D504; Navon Mizu D505; Umi London; Alcatel Pixi 4 (6) 8050D.

Köszönöm előre is :)

2016. nov. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!