Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Elephone s7-et kapni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz rá az áruösszehasonlítói oldalakra - pl. Árgép, Árukereső, stb. Ha egyiknél sem látod, akkor valószínűleg nem lehet. Sajnos nem minden telefont lehet kapni Magyarországon, emiatt marad a netről való rendelés.
2016. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehol. Gearbest.com-on például lehet rendelni. Kisebb dolgokat már rendeltem onnan, szerintem megbízható webshop.


És az Elephone S7 engem is foglalkoztat egy ideje, szóval ha esetleg rendelnél, íratnál róla egy rövid véleményt akár privátban, hogy mik a tapasztalataid. Üdv

2016. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is a Gearbest-en néztem,de akkor onnan lesz megrendelve,ha nem felejtem el írok privátba véleményt a telefonról!
2016. nov. 3. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyet, Eu raktárból.

[link]

2016. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!