Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri egy iPhone...

Szerintetek megéri egy iPhone 6s-t lecserélni egy SE-re?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam, nem vagyok egy nagy telefonos, azonban nem igazán tetszik, nekem túl "férfias". Lehetőségem lenne egy SE-re váltani, de nem tudom, megbánnám-e.
2016. nov. 3. 13:41
1 2
 1/20 FreddieM ***** válasza:
Az SE hardvere megegyezik a 6s hardverével, viszont pár dologban elmarad az SE készülék tudásban. Az ujjlenyomat olvasó is a régi 5s modellből származik. A kijelzőméret is kisebb az SE készüléknél. Ha a kijelzőméret fontos, akkor maradj a 6s-nél.
2016. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hááát. Necces. 6S Plusról szerintem megérné, mert az bazi nagy, de a 6S 4,7"... De ha neked nem tetszik, akkor nyilán válts, sajnálni, hogy váltottál, nem fogod, ha az tetszik, ez meg nem.
2016. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
#1 Az iOS 10 óta semmi haszna nincsen szinte az ujjlenyomat olvasónak.
2016. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. 5s-em volt 3 évig, amit szerettem, Androidról váltottam IOS-re, a Galaxy-m túl nagy volt nekem, ezért nagyon örültem az 5s-nek. Most viszont, hogy használom a 6s-t, a méretét teljesen megszoktam, már furcsa, ha a "régebbi" modell kerül a kezembe.
2016. nov. 3. 13:48
 5/20 anonim ***** válasza:

6S-t SE-re cserélni szerintem csak olyan férfinak éri meg, aki nadrágzsebben szereti hordani a telefont. Nem nézeget rajta tartalmat, csak telefonál, néha ránéz a leveleire, facebookra, meg fényképeket/videókat készít.


6S nagyobb képernyőjének használata kényelmesebb, sokkal jobb az előlapi kamerája (szelfie, videóhívás)

[link]

2016. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nő vagyok, és a mostani telefonom túl férfias nekem :)
2016. nov. 3. 13:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Pedig pont egy női táskában fér el kényelmesen még egy Iphone 6s Plus telefon is, amivel a legkényelmesebbek a csajos dolgok, szelfiezés, videótelefonál, facebookos írogatás...
2016. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már nem a tini korosztályba tartozom, nem sűrűn használom a telefont selfiezésre, fb-ra stb, munkám miatt az e-mail, internet, ami fontos, plusz fényképező helyett a fotózás.
2016. nov. 3. 14:02
 9/20 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a 6S-t !
2016. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#8 Tartom a véleményem, ha nem tetszik a 6S, cseréld le SE-re nyugodtan. SE is jó, a 6S csak jobb. Gyakran fölöslegesen.
2016. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!