Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-est szeretnék lecseré...

Iphone 4-est szeretnék lecserélni, de nem tudom, hogy mire?

Figyelt kérdés

Kicsi a tárhely rajta, már a szoftvert se tudom emiatt frissíteni. Amúgy szerettem. A családban van 6s, de az céges. Tetszik, viszont nem szeretnék a marketingért ekkora felárat fizetni, illetve számomra a funkcionalitás jobban számít, mint az, hogy "státuszszimbólum" legyen a mobil.


4-5 éve nem vettem mobilt, fogalmam sincs, hogy jelenleg milyenek vannak a piacon. A jól kezelhető menü fontos, csakúgy mint a nagy memória és a relatív jó üzemidejű akksi.

Az iphone-ban a könnyű kezelhetőségét szeretem, viszont túlárazottnak tartom.

A mérete azért kérdőjeles nálam, mert elég kicsi kezem van. Ha ezt megoldották úgy, hogy ne jelentsen gondot a kezelése (pl mozdulatra lejjebb ugranak az ikonok, stb.), akkor nagyobb kijelzőjű is érdekelne.


Tudtok alternatívákat ajánlani, megjelölve, hogy nagyjából mennyibe kerül az adott készülék?


2016. jún. 8. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Eddig kb 50 mobiltelefont használtam, szinte minden márkát kipróbáltam, és az a vélemény alakult ki bennem, hogy a telefon a Motorola, a többi gányolás.
2016. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy keretet mondhatnál. Igy látatlanban az IPhone SE-t ajánlom. Az kiszolgálna egy pár évig!
2016. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Árat azért nem írtam, meg keret a 6s-re is lenne, de egyszerűen nem szeretnék ezért, ekkora összeget kiadni.

Ár/érték arányban gondolkozom. Természetesen olyan mobillal, ami évekig kitart. Ebben az Apple jó volt, hiszen nagyon régóta megvan a készülék és most kezdek csak ott tartani, hogy nem bírja már az iramot.


Azt mondom, hogy 100-150 körül (újonnan) max. A stabil működés fontos, ne fagyjon le, ne indítsa újra magát, fizikailag is rendesen legyen összerakva. Strapabíró legyen - természetesen nem betonra dobálni szeretném, de ha a kanapéról lecsúszik a szőnyegre, akkor ne törjön szét.

Az iphone egy kb egy méteres járólapra zuhanást megúszott némi karccal a sarkán.


Nokiák voltak a kezemben, azoknak nagyon nem tetszik a menürendszere, őket kizárnám.

2016. jún. 8. 20:57
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

100ert G4

75ert xiaomi redmi3

2016. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Tartom magam az SEhez. Ha tényleg kicsi a kezed, egy g4 vagy note 3 pro (amik 1ebkent nagyon jok) nem lennének túl kényelmesek!
2016. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Az a kérdésem még itt hogy volt e már androidos telefonod?Mert ha nem akkor nem igazán lehetsz azzal tisztában hogy milyen.Nekem is androidos van és az a baj ezekkel hogy nagy nagyon nem időtállóak tehát általában egy olyan 1-1,5 év után nagyon belassulnak:( de a döntés nálad van de én a helyedben biztos nem váltanék androidra inkább mint amit írtak előttem is mostani új SE lenne a legjobb választás :)
2016. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Egyesek meg tudnak őrjíteni a Xiaomi reklámaikkal. Kedves válaszoló, aki szerint a Xiaomi egy időtálló, erős, örömmel használható telefon! Egy kicsinyes bizonyítási alapként mondanűm, hogy nézd csak meg, hány olyan kérdés van, ahhol azt kérdezgetik, hogy mi lehet a baja.

És a kérdzőnek: szerintem ha iPhone-od van, akkor maradjon is iPhone-od! Sokkal jobban optimalizáltabb ay operációs rendszere, használhatóbb is. Egy 5S vagy az SE jó döntés lenne. Árban is elég jók és ateljesítmény az fantasztikus. Vagy egy Samsung is valószínű, hogy megállná a helyát. De nem ilyen készülékek, mint pl. J5 meg S3. Még az S4 sem annyira.

iPhone 5S link: [link]


iPhone SE link: [link]


Samsung Galaxy S5 link: [link]

2016. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ok. a 7es baromságot írt. A xiaomival nincs semmi baj (ellenben a samsungokkal). Komolyan S5öt ajánlasz? Meg mindenféle szar samut összehányt rommal, és tudáshoz képest nagyon magas árcédulával? Te nem vagy eszednél.

Kérdező, ha te lennék, nem is hezitálnék, SEt vennék!

2016. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kedves uccsó, használtál már Xiaomi-t?
2016. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nyolcas, én szívesebben használnám az S5-öt, mit a Xiaomi-t.
2016. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!