Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy még csak ne is rezegjen a telefon? (A teljesen "néma" üzemmód hasztalan)

Figyelt kérdés

Persze lenémítja magát, nem erről van szó. Viszont ha játszom a pokemon GO-ban, és ha épp a Ligetben vagy a belvárosban sétálok, idegesítő, hogy minden pillanatban rezeg a telefon, ha pokemon van a közelben. Ha némára teszem a telefont (tehát nem csak rezgésre hanem teljesen némára) akkor is rezeg a telefon ha jön Pokemon.

Amennyiben bekapcsolom az energiatakarékos módot (nem a játékban) hanem a beállításokban, akkor nem rezeg. Ez így jó is lenne, viszont ha épp töltöm a Power Bankról, akkor kikapcsol az energiatakarékos mód és nem is lehet visszakapcsolni, mimdaddig, amíg tölt.

Nekem az is jó lenne, ha egy külön appal ki lehetne kapcsolni a rezgést.



2016. nov. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

DND mód. Do not disturb/ne zavarj és a rezgés is kikapcsolva. A hold a jele a gyorsmenüben.

Ezt próbáltad már?

2016. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ühm nem tudom. Na mindegy ez van, jó lett volna ha nem rezegne folyton.
2016. nov. 3. 19:31
 3/3 A kérdező kommentje:

Fuuuu, én milyen buta vagyok. :D

[link]

Pedig július óta játszom. :D

2016. nov. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!