Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tuntethetem el a...

Hogyan tuntethetem el a kepernyorol az erinteskor megjeleno feher karikat?

Figyelt kérdés
Huawei p8 liteom van es egy ideje amikor hozzaerek a telefon kepernyojehez az ujjam alatt megjelenik egy feher korocske. Hogy kapcsolhatom ki ezt a beallitast?

2016. nov. 3. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Beállítások-fejlesztői opciók. Ott kell keresni ilyesmit, pontosan nem tudom hogy van megnevezve.Azt hiszem érintések megjelenítése, vagy kikapcsolod az egész fejlesztői beállításokat. Vagy valami app okozza, ami rá lett telepítve.

Ezzel az a gond, hogy a fejlesztői opció alapesetben nincs a beállításokban, azt csak egy kombinációval lehet odarakni, ami véletlenül nem lehetséges.

2016. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!