Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tuntethetem el a cigi...

Mivel tuntethetem el a cigi füst szagát a hajambol és a ruhambol?

Figyelt kérdés
Nem én dohanyzom, de nem lenne szerencsés ha a szüleim megereznek a cigi szagot... mit tehetek ha gyors segítség kell?
2016. szept. 7. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te dohányzol, nem tökmindegy., megérzik-e?
2016. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz sampont próbáltad már?
2016. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosással!


Nekem nagyon érzékeny az orrom, nincs az a pacsuli, ami segítene a dolgon.

Ruhákon még talán segít, ha a hideg időben estére kirakod, és reggelre elillan a szag, de gondolom felétek is kellemes idő van, és nem érsz rá órákig szellőztetni a ruhádat.


A haj remek illathordozó, semmi más nem segít, csak a mosás!


Gyerekeim az apjuktól rendszeresen úgy jönnek haza láthatás után, hogy csíkban húzzák maguk után a hamutartószagot. Nálunk senki nem dohányzik. Első lépés, hogy ugranak a zuhany alá, minden ruha a mosógépbe! Akkor se bírom elviselni a szagot, ha a ruhákat berakják a szennyesbe.


Szóval ha nálatok senki nem dohányzik, és pár perced van a szagot eltüntetni, akkor találj ki valami hihető magyarázatot.

Gondolom nem a cigifüst a cinkes nálad, hanem az a sztori, hogy hol és ki dohányzik a közeledben, és ti együtt mit csináltok...

Jobb tiszta vizet önteni a pohárba, ha el akarod kerülni a nagyobb balhét. Akkor kapsz majd azért is, amit titkolsz, meg azért is, mert hazudozol és/vagy titkolózol.

2016. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosás! Hajra és ruhára is tökéletes megoldás.
2016. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!