Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi véleményetek, melyik...

Mi véleményetek, melyik telefon érné meg a legjobban? Huawei P9 lite, iPhone 5 és iPhone SE között vacilálok, de Samsung is szóba jöhet. A többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom melyiket válasszam, mert valahol a kamera rossz és valahol a teljesítmény. Nem nagyon értek a telefonokhoz, úgyhogy nem tudom megítélni, melyik lenne jó választás. Igazából csak az a fontos, hogy gyors legyen, ne fagyjon le, viszonylag jó legyen a kamerája és ne legyen túl kevés a belső memória. A válaszokat előre is köszönöm. :D

2016. nov. 3. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
ezek közül egyértelmű p9 lite
2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

P9 is jó, de ha Iphone mellett döntesz, akkor SE, abban ugyanaz a hardver, mint 6S-ben.

Én Samsungot nem ajánlom, nekem az van, nem fagy le ugyan, de olyat csinál, hogy egyszer csak nincs hálózatod és semmit nem tudsz vele csinálni, csak restart segít, persze észre nem veszed, hacsak nem akarsz telefonálni vagy valami.

2016. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 3. 23:37
 4/25 A kérdező kommentje:
És összességében melyik éri meg jobban? iPhone, vagy Huawei?
2016. nov. 3. 23:38
 5/25 anonim ***** válasza:
iPhone SE
2016. nov. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Amúgy csak szerintem kerül kb dupla annyiba az Iphone?


Amúgy ha kicsi telefon kell akkor SE

Minden más esetben P9 lite

2016. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
P9 lite,de a Samsung Galaxy J3 is jó😊😊😊😂
2016. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem J3 van, nagyon gáz, én a helyedben ilyet nem vennék, ráadásul hamar lemerül az akksija, nekem naponta kétszer kell tölteni, pedig alig használom. Elmegy a térerő, amit fentebb írtam, Wifi csatlakozással állandóan problémái vannak, ki/bekapcs után az ikonok nagy része eltűnik a kezdőképernyőről, beszélgetés közben állandóan kiold a kijelző és vagy a némítás vagy a hangszóró nyomódik be, vagy megszakad a hívás.
2016. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung galaxy grand primem van, maga a rendszer gyors, de az appok sokszor leallnak rajta, es a telefon is gyakran ujraindul. En iphone SE-t javaslom, tokeletrsen megdwlel a 4 colos kijelzo, merete es felbontasa is nagyon jo, kenyelmesen elfer zsebben is. Elolapi kameraja gyengebb, mint az iphone 6s-nek, de amugy ar/ertek aranyban jobb. 150 ezerert van w 64 gb-s valtozata. Kicsit soknak tunhet elsore, de iphonekhez merve olcsobb a tobbinel, es ez a hardver 3 evig stabilan futtatja a rendsuert, az esetleges frissitett valtozatokkal egyutt. A kameraja amugy nagyon jo a hatoldali, 4K videouas is van.
2016. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :DD
2016. nov. 4. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!