Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerviz vagy készülékcsere?

Szerviz vagy készülékcsere?

Figyelt kérdés

Van egy Lg joy h220 telefonom, 11 hónapos és rengeteg baja van:

Állandóan lefagy, ki be kapcsol, az alkalmazások leállnak, feltöltöm és egy óra alatt lemerül úgy hogy nem is nyomkodom de van mikor nem engedi teljesen feltölteni. Ha hívnak nem mindig elérhető közben be van kapcsolva. Üzenetet se kapok mindig mert nem jelzi de a hivast se jelzi ki mindig. Wifire nem mindig enged rakapcsolodni meg a play aruhazba se enged appokat letolteni néha vagy be se tölti és azt irja h tullepte a megadott idokorlatot pedig jo a net. Megnézettem kétszer de nem tudjak megcsinalni meg szoftverfrissitest se enged a telefon. Most elküldik szervizbe vagy kicserelik?


2016. nov. 4. 12:45
 1/6 anonim válasza:

Szerintem dobd ki a kukába!:)

De ha tényleg ennyi baja van és még van rajta garancia akkor ki kellene h cseréljék szerintem

2016. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké kidobom :D

De ezek miatt szted kicserélik?

2016. nov. 4. 13:57
 3/6 A kérdező kommentje:
A külseje teljesen jó állapotban van és nem is ejtettem le meg be se ázott szóval vigyáztam rá
2016. nov. 4. 13:59
 4/6 anonim válasza:
szerintem ki kellene mert így szinte használhatatlan a telefon valami szoftveres baja lehet vidd el oda ahol vetted és ott jobban megtudják mondani mit lehet csinálni ilyenkor
2016. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vagy próbáltad már azt h vissza állítod a gyári beállításokat hátha segít
2016. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te cs eszted el, megpakoltad hulyesegekkel es most bekrepalt!

Gyarizd le, allitsd be ujra az alap beallitasokat es ugy probald ki.


Hiaba veszel uj telot ha szt is elcs eszed.

2016. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!