Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani? IPhone7- et...

Megéri váltani? IPhone7- et szeretnék venni.

Figyelt kérdés

Sziasztok, eddig csak androidos telefonjaim voltak, abból viszont mimdig az aktuális "csúcskészülék". Volt egy Galaxy S3-am, még 2012-ben, aztán 2014-ben megvettem a Galaxy S5-öt. 2 évente szoktam cserélni a telefonom, viszont most elgondolkodtam egy iPhone-on. Galaxy S7 Edge jöhetne még szóba, de ami azt illeti, kicsit már elegem van az Androidból. Csak Samsung telofonjaim voltak eddig.

Szerintetek a Galaxy S5 után nagy váltás lenne? Vagy gyorsan meg lehet szokni?

Válaszokat köszi.



2016. nov. 4. 13:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Szemelyes tapasztalat es mivel en is most szeretnek iosra valtani es nagyon sokat kutattam a temaban azt mondom hogy az androidtol szaz szazalekban jobb. Azt mondtak hogy elsore furcsa es mas az androidtol de konnyen kezelheto egyszeru,konnyen tanulhato dolog. Az iphone 7 pedig egy olyan forradalmi eszkoz ami megeri az arat. En nem hittem amig nem lattam a szememmel es fogtam a kezemben tenyleg nagyon egyben van a telefon kellemes a fogasa. A gyarto tenyleg ott nyult bele a telefonba ahol kellett. pl az uj homegomb az uj designe az uj headset. Valamint nem akarok ujjal mutogatni de te biznal egy robbano telefont gyarto cegben (jooo tudom az egy masik tipus de akkor is)
2016. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom az elsőhöz.
2016. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bp1985 ***** válasza:
46%

iphone 7 pedig egy olyan forradalmi eszkoz ami megeri az arat.


Mondj egy olyat, ami a droidnál nincs meg 3-4 éve...

2016. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem megéri. Én tavaly szintén Samsung S3-ról váltottam, egy iphone 6s Plusra. Nekem nagyon bejön, igaz, hogy meg kell szokni, hogy nem minden olyan egyszerű rajta, mint az androidon (fájlok másolása, csengőhang beállítás), de szerintem abszolút szerethető rendszer. Több mint egy éve megvan, és ezalatt egyetlen lefagyást és lassulást sem produkált.
2016. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

"Több mint egy éve megvan, és ezalatt egyetlen lefagyást és lassulást sem produkált."


Bizony-bizony. És ez fáj az Androidosoknak.

2016. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

#3 "Mondj egy olyat, ami a droidnál nincs meg 3-4 éve..."


A sok bug nincs meg, az. Hehehe :-D

2016. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

"Az iphone 7 pedig egy olyan forradalmi eszkoz ami megeri az arat."

XDD

Miért is?

Mert eltüntették a jack-csatlakozót? (Csak hogy a drága apple füleseket vegyél) Mert végre valahára vízálló (már a Samsung Galaxy S5 is az). Úristen nem tudom megynomni a gombját!:o FORRADALMI!!4!4!!

Egyébként melyik telefon ér meg 250K-t? Szerintem egyik sem. De ha van pénzed akkor myugodtan, bár inkább az S7 edge-et ajánlanám (jobb kamera, több funkció, jobb akksi stb)

2016. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi a helyesírási hibákért, gyorsan írtam.

Amúgy próbáld ki mindkét telefont és az alapján dönts.

2016. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
37%
Megint egy irigy, akinek nincs pénze jó telefonra...
2016. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem nincs pénzem rá, csak nem vagyok olyan hülye, hogy negyedmillióért veszek telefont. Egy szóval se mondtam hogy sz@r az iPhone 7, csak azt, hogy nagyon nem éri meg az árát, és nem értettem, mit nevezett forradalminak benne a kedves első válaszoló. Vannak az iPhone 7-nél jobb ajánlatok is. Lásd: Huawei P9, Samsung Galaxy S7/S7 edge, LG G5, Sony Xperia XZ, Oneplus 3, vagy akár az iPhone 6s is.
2016. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!