Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ilyen telefon tokok nem...

Az ilyen telefon tokok nem kényelmetlenek telefonáláskor? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 4. 21:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen típusút kéne venni.

Védje is a telefont, de az ilyen meg már olyan "otromba nagy".

2016. nov. 4. 21:29
 2/9 A kérdező kommentje:
A szilikon tok jobban véd, mint a bumper tok?
2016. nov. 4. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem kényelmetlenek...viszont a telefonok egyre drágábbak, és érzékenyebbek. Védeni kell őket....
2016. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb, nekem is ilyen típus van!


Ez védi a kijelzőt a legjobban a karcoktól és a széle az ütődésektől is.

Telefonáláskor vagy hívás fogadáskor rányomok a képernyőre utána becsukom a tetejét és úgy telefonálok. Így nem lesz zsíros a képernyő. Az az egyetlen lényeg, hogy olyat vegyél aminek a ráhajtható tetején van lyuk a hangszórónak, mert a "teli" nem alkalmas az ilyen használatra, amit leírtam. (a képen, amit küldtél ott van).

2016. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát ilyen fajta, lyukacskás fedővel.

És oldalt a patentos pánt?

Gondolom van patent nélküli is. Anélkül szerintem praktikusabb telefonálni. Vagy akkor meg már az a baj, hogy kinyílik magától a tok és nem véd?

2016. nov. 4. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
A pánt nem fontos. Többet véd persze, de anélkül se nyílik ki könnyen.
2016. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem véd jobban mint egy sima szilikon tok.

Ha kepernyore ejted, ezzel ugyanugy torik mint sima szilikon tokkal/tok nelkul.

Ami tenyleg vedi rendesen a telefont azok ennel sokkal dragabb, es sokkal batarabb tokok.

Pl. Otterbox defender, Lunatik, stb.

2016. nov. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"...Ez nem véd jobban mint egy sima szilikon tok...."

Ha a szilikon tok alatt azt érted, hogy egy olyan tok, aminek nincs a képernyőt védő (ki-be hajtható) része, akkor ezt a kijelentést nem gondolhatod komolyan.

A semmivel szemben egy takaró réteg egyértelműen többet véd. A mindennapi (hordási és tárolási) apró behatásokkal szemben is kitűnő. Az pedig, hogy létezhet olyan behatás is, ami károsítja a szilikonos és az ilyen kihajtható tokosat az nem jelent azt, hogy ugyanaz a védelmi hathatóságuk. Nincs olyan tok ami 100%, de attól még nem jelenti azt, hogy az egyik nem sokkal jobb a másiknál.

Én ilyen tokot használok egy éve, érte ütés, leesett, be van dobva más tárgyak mellé a táskában és kitűnően megvédi a telót. A bőr tokon látható sérülések alapján van mitől.

2016. nov. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:

Nekem a szilikontok+ üvegfólia kombó megnyugtató védelmet ad.

De kinek a pap, kinek a paplan...

2016. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!