Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Regisztráltak már az emailemme...

Regisztráltak már az emailemmel. (nem én xD) Bejelentkezésnél a jelszó emlékeztetőt küldettem. Vagy mit. (vagy 20x) de nem kaptam emailt, és jol irtam be. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Bocsi nagyon nem értek hozzá...

2016. nov. 5. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kik regisztráltak az e-mail -eddel? Az igazság, az hogy nem értem mit kérdezel. Egyáltalán, mit szeretnél?
2016. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsináltál?
2016. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Bocsi nagyon nem értek hozzá..."

Ez nem baj, mindenki így kezdte, de legalább azt részletezd, hogy mivel mit végeztél pontosan és milyen eredménnyel.

2016. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet érteni??


Valaki regisztrált az ö email címével a szutyok ask.fm-re. Ezért a ask.fm hez jelszó emlékeztetőt akar. hamár az ő emailjét használták. De az a szityok nem külfi az emlékeztetőt

2016. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha te már érted, akkor miért nem segítesz. Meg aztán hogy mi mit magyarázunk bele a kérdésbe, az nem releváns. Én pl. még most sem jutottam hozzá közelebb.
2016. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell nézni a spam mappában.
2016. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!