Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölti le a wifiről a...

Miért tölti le a wifiről a Huawei P8 lite a frissítéseket, amikor ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni a Huawei P8 lite telefonnak a beállításainál? Először a frissítések be voltak kapcsolva, hogy csak wifiről frissítsen. Sok felesleget is frissített, így ki akartam kapcsolni, ki is kapcsoltam, de ennek ellenére küldi az értesítést a frissítésről és frissíti is az alkalmazkodásokat. Miért van ez? Hogyan tudom beállítani, hogy ne frissítsen?
2016. nov. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkalmazkodások frissítési viselkedésést a Play beállításaiban találod. De miért baj, ha a telefon alkalmazkodó?
2016. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Remélem, sikerült, mindenesetre kivette. Azért probléma, mert minden olyat frissített, amit nem is akartam volna, és sokkal rosszabbak lettek az alkalmazások a frissítés után.
2016. nov. 6. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell a jó program telepítőjét (apk) lementeni pl. a Total Commanderrel.
2016. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az már nem kell, mert két telefont használok, és amit kérdeztem, az csak bizonyos dolgokra kell. :) Köszönöm a segítséget.
2016. nov. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!