Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-omról letöröltem egy...

Iphone-omról letöröltem egy alkalmazást, amit szeretnék most újra telepíteni. Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
az alkalmazás mellett a kis felhőcske ikon jelenik meg a Store-ban, ha kiválasztom, akkor forog a kis kör, de sajnos nem tölti le, majd újból mellékerül a kis felhő. Mi lehet a probléma?

2016. nov. 6. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez fura... Nem tudom biztosra, de én az iCloud fiókodra gyanakodnék, hogy jól be vagy-e jelentkezve, illetve tárhely
2016. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól vagyok bejelentkezve, volt olyan alkalmazás, amit visszahozott a felhőcske, tárhelyem is van, kb. 600 képet töröltem le róla nemrég (a törölt képekből is).
2016. nov. 8. 12:40
 3/5 anonim válasza:
????? az jó ????
2016. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
WiFi bekapcs kikapcs, ha nem megy akkor inditsd ujra!
2016. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek sem segitenek, de erdekes hogy a facebookon es a messengeren kivul barmelyik masik alkalmazast vissza tudom allitani.
2016. nov. 27. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!