Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung Galaxy S7 edge

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mobiltelefon vásárlásra adtam a fejem. Mindenképp Samsung Galaxy S7 edge-t fogok venni, csak azt nem tudom, hogy melyiket érdemes. A Snapdragon 820 processzorral ellátottat, vagy az Exynos 8 Octa-val felszereltet? A kiválasztásom főbb szempontja a fogyasztás lenne. Melyik változat az, amivel nem merül annyira az akkumulátor? Böngészés, néhány kép készítése, Facebook Messenger használat, Instagram és Snapchat használat. (intenzívebben, de nem egész nap, mert azért egyetemi előadásokon figyelek) / nap
2016. nov. 7. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek alapján az Exynos-nak lényegesen alacsonyabb a fogyasztása : [link]

Emellett CPU teljesítményben még jobb is az Exynos, viszont a GPU a Snapdragon-ban az erősebb (nem mintha nem lenne elég mindkettő kb. bármire)

2016. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Az Exynos a Samsung saját fejlesztése. Amint a videóból is kiderül, az Exynos mérföldekkel jobb a Snapdragonnál. Mindenképp Exynos processzorral venném.

2016. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom,de itthon csak Exynos-al forgalmazzák.
2016. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eu picra csak exynosszal veszed meg max ha rendelsz valami oldalrol sd valtozatot de sztem az exynos jobb nekm is s7 edgem van es megvagyok vele elegedve nincs is olyan telefon amire elcserelnem
2016. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!