Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite vagy IPhone 7?

Lacika241 kérdése:

Huawei P9 lite vagy IPhone 7?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel hogy milyen drága az IPhone hanem hogy milyet vegyek mivel most egy ilyen döntés előtt állok.Szóval kérlek titeket segítségeteket nekem ebben a döntésben.
2016. nov. 7. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima P9 nem játszik?
2016. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Ne égesd már magadat ilyen szarokkal!
2016. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a p9 lite negyedannyiba se kerül mint az iphone 7, nincs értelme összehasonlítani. Azt meg neked kell eldönteni, hogy milyen árkategóriában akarsz telefont venni (ha az ár mindegy akkor nyilván iphone 7). A sima P9 már sokkal inkább egy árkategória az i7-tel. Mindkettő jó telefon, különösen nagy hibák nélkül. Az pedig megint csak egyéni preferencia kérdése, hogy android vagy ios.
2016. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a sima is benne lehet
2016. nov. 7. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Van P9 Plus is ami már mégközelebb van az IPhone árához. Viszont szerintem vegyél Samsung Galaxy S7 Edge-t, szerintem jobb mint a felsoroltak. Ez csak az én véleményem, nem kezdődjön itt a komnentháború hogy: Jaaj úr isten az Apple veri a Samsungot, meg hasonlók.
2016. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 ilyen ne is:D

Nekem p9 van tehát én azt ajánlom.Sok játék van rajt egyik se akadozik.Közben messengeren is beszélgetek de a 2 egyszerre simán megy

2016. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone- ért nem fizetnék ki annyit mert nagyon nem tetszik a kidomborodó kamera. A Huawei sima p9 jobb. Vagy Google pixel ha már menőt akarsz.
2016. nov. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy értelműen iphone 7 ez nem kérdés az iphone 4 is jobb mint a huaweiből bármelyik szinte. De nekem a legjobban a samsung galaxy s7 edge/Note7 jön be ezek közül fogok venni. De vagy iphone samsung sony nokia. Huaweit felejtsd el' esetleg lg g5 vagy g4 de lg se olyan jó
2017. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!