Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iphone 5s-t ha veszek azt...

Új iphone 5s-t ha veszek azt még tudnám normálisan használni kb 3 évig?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 08:44
 1/4 anonim válasza:
En is most vennek egy 5S-t, erdekelnenek a valaszok mert ez a kerdes bennem is felmerult! :)
2016. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves, és még teljesen használható. Hogy 3 év múlva mi lesz, azt nehéz megmondani.


De attól is függ, hogy kezeled, mennyire vigyázol rá, és mire akarod használni.


A gyári alkalmazásokkal nem lesz gond később sem, tehát alapvetően a mindennapok szervezésére és zenehallgatásra, általános kapcsolattartásra biztosan jó lesz, erre most egy iPhone 4-es is jó még. Pedig az már nem egy mai darab (de nem is tegnapi).


Szerencsére ez még megvan az Apple-nél, hogy elég időtálló cuccokat csinál. Van egy 9 éves MacBook Pro-m, a mai napig használatban. És még mindennapos használatra simán versenyképes (csak kicsit bumfordi az Air-em mellett :-) ).

2016. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én használtan vettem (biztos használták 1-2 évet)

1éve használom és semmi probléma nem volt vele

2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom h jól bírják az iphonok,de a lényeg h kb még hány évig lehet úgy használni hogy nem lassítják be?
2016. nov. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!