Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ilyen telefonokat...

Tudnátok ilyen telefonokat mondani?

Figyelt kérdés
A rendszere lehetôleg android legyen, érintô képernyôs és az ára olyan 100.000 alatt legyen

2016. nov. 8. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Háát... nem is tudom... Szinte lehetetlen feladatot kérsz: Androidos telefon legyen és érintőképernyős??? Ráadásul mindez 100.000 Ft alatt??? :D

Nyugi, csak vicceltem!

Ha tudsz még hozzádobni 25K-t, akkor One Plus 3.

Ha meg, mindenféleképpen 100.000 Ft alatt szeretnél egy új telefont, akkor a Vernee Apollo Lite-t tudom javasolni neked: 4K videófelvevő, 4 GB RAM, B20 támogatás, csomó szenzor és Android 6.0. Az ára is baráti - Eustockból 70.000-ért vesztegetik (nem mindig van raktáron), máshonnan 10K-val többért tudsz hozzájutni.

2016. nov. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ennyiért sok jó van, például: LG G4, Samsung Galaxy C5, Sony Xperia M5, Motorola Moto X Style, Huawei P8, Huawei P9 Lite, Huawei G8, Vernee Apollo Lite, Xiaomi Redmi Note 3, Meizu M3 Note - szóval eléggé széles a választék, konkrétabban milyen elvárásaid vannak?
2016. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszolók mindegyiket meg fogom nézni :)
2016. nov. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!