Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki járt már igy?

Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amin be van kötve az internet és van egy telefonom amin bejön valahonnan egy szabad wifi de nincs összekötve a laptoppal.Azt vettem észre kb egy hete hogy amiket a laptopon beirok a keresöbe következöleg kiadja a telefonon amiket a laptopon kerestem ,mintha a telefonba kerestem volna ,nem értem mit állithattam be ,mert gondolom valamit igen mert az utobbi idöben elég sokat allitgattam össze vissza.Bocs hogy kicsit bonyolultnak tünik a leírás.A két eszköz két külömbözö szobában van, nem értem.Remélem a szomszédaim is nem látják miket böngészgetek?(semmi olyant de mégiscsak magánügy mindenkinek).
2016. nov. 8. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem Chrome böngészt használsz, és nem vagy bejelentkezve mindkét eszközről a google fiókoddal?

Ha igen, akkor az előzményeket, kereséseket, stb összegzi, és minden belépési helyről látszik minden.

2016. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszin h egy fiokkal be vagy jelentkezve valszin a chrome ba es az szinkronizalja amugy masok nem latjak ha nincs belepesuk a fiokodba
2016. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat igen az volt a "hiba",egy fiokkal voltan bejelentkezve.
2016. nov. 8. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!