Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járt már így valaki? Ha...

Járt már így valaki? Ha teljesen lemerül a telefonom, és kikapcsol, utána alkalmazások tűnnek el.

Figyelt kérdés

Másodszor fordult elő, mióta megvan a telefonom, hogy miután feltöltöttem és bekapcsoltam, sok minden eltűnt róla. Most szinte minden olyan app, amit én tettem rá, lekerült róla, egyedül egy naptár maradt fent, amit utoljára tettem rá. De ezen kívül még gyári alkalmazások is eltűntek, pl. a google kereső, a képgaléria és a fényképező is.

Most csinálok egy gyári visszaállítást, már úgyis elszállt mindenem róla, úgyhogy mindegy... De mit lehet csinálni, hogy ez ne forduljon elő többször?

Garis még a telefon, de nem tudom, ezt most oda vigyem vissza, ahol vettem (nem szolgáltatónál, hanem műszaki üzletben), vagy a gyártó ügyfélszolgálatát hívogassam? (Ha ez utóbbi, akkor mi az Alcatel ügyfélszolgálatának a száma? Én nem találom, pedig egyszer már beszéltem velük, akkor megtaláltam a számukat, most nincs meg.)


2016. szept. 20. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt majdnem sikerült leírni, hogy milyen típus a telefon. Amúgy ne engedd lemerülni, mert nagyon nem tesz jót az aksinak.
2016. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alcatel Pixi 4, ha ez számít.
2016. szept. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!