Milyen telefont?

Figyelt kérdés

Maximum 80 ezer Ft-ot szeretnék rászánni. (Úgy gondolom, hogy pénzkidobás többet kiadni telefonért számomra. Főleg, hogy javarészt csak youtubeozok, internetezek(minőségi), indavideo, néha-néha egy kevés candy crush soda saga. Emellett fontos, hogy 2 de inkább 3 év múlva is eltudja látni ezeket a feladatokat.


Szóval mit ajánlatok? Új telefonok érdekelnének, és nem szeretnék a netről rendelni.


2016. nov. 9. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írogattál, hogy miket szoktál csinálni, de a telefonálás nincs ott. Szükséged lenne rá?
2016. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Xiaomi-t ajáblanám...higy milyet..pff, nezz korul, amilyen tetszik, a csucs telojuk picivel dragabb lenne, de a note szeriaban vannak brutal ar/erteku telook
2016. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Felesleges volt az első komment.

A telefont nem véletlenül nevezik telefonnak. Lehet vele telefonálni, típustól, tudástól függetlenül. Így nem számít az, hogy szeretnék-e vele telefonálni. Mindegyik tudni fogja.

Az igényeimet azért írtam le, mert az alapján, már jobban lehet készüléket ajánlani, mert nem mindegyik típus tudja ugyanazt.

Persze azt is hozzátenném, hogy elavult maga a felfogás, hogy egy telefon csak telefonálásra legyen. Kapsz a kezedbe egy hordozható számítógépet. Persze, hogy nem csak telefonálni akarok. Ha az lenne a cél akkor egy benzinkutas 5.000 Ft-os telefont már rég megvettem volna és nem itt kérdezgetnék.

2016. nov. 9. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, ha már ilyen kedvesen reagáltál, mert pld ha van egy kibäszott telefonod, de nincs pénzed egy csúcskategóriás telefonra, ott az iPod Touch, ami az iPhone 6C-nek felel meg, azaz nincs ujjlenyomatolvasó, kicsit kisebb, stb, de teljesítményben egy szinten vannak. És csak 80.000 Ft, nem 200.000. Sőt, nekem úgy van iPod Touch-om, hogy nincsen mellé telefonom, és (beszärsz) WiFi-n tudok kommunikálni mindenkivel (manapság mindenhol van wifi), akivel telefonálnék.
2016. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Samsung Galaxy A5 2016 vagy A3 2016. Mindkettő gyönyörű és erőteljes, az A5 pár ezer forinttal 80K fölött van. Nézd meg a TheVR bemutató videóját ezekről a telefonokról ha érdekel.
2016. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Pedig csak a Xiaomi Redmi 3S Prime-t javaslom, 55k-ért Eustockból. Ha akarsz, oda is mehetsz - van személyes áruatvétel is. Amúgy én az okosórám, nem tőlük lett véve, de pont ők voltak feltűntetve, mint forgalmazók. Ha egy bolt is tőlük rendel, akkor már bizonyíték számomra, hogy megbízhatóak (amúgy utánvétellel kell fizetni, vagyis mikor megkapod a csomagot).

A másik: Ulefone Paris Mobiltelefon. Ez is jó, 60 K alatt.

2016. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Véletlenül 60.000-et olvastam. Na: 80K-ért Vernee Apollo Lite - [link] bár az Eustockban 10K-val olcsóbb, csakhogy ott jelenleg nincs raktáron.

A másik Xiaomi is jó - Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition, 65K az Eustockban, a többi - magyar - helyen, minimum 10K-val több (ez nem csak azért van, mert az Eustock is webáruház, hanem azért, mert szlovákoknál másabb az adó/járulékrendszer, mint Magyarországon).

2016. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Mertem volna fogadni, hogy xiaomi az elso komment, amelyik jon, es Vernee a masik nev, amelyik szoba kerul. Csak tudnam a Samsungot miert pontoztatok le? Mert dragabb, mint a xiaomi? Ja, de sokkal szebb, sokkal job garancia van ra, rengeteg magyar szerviz, tartozekok stb... a Vernee Apolloval meg ne rohogtessetek. Megkerdezik milyen telefonod van? Vernee apollo. Kit akarsz megverni??? XD
2016. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

vernee-ről nem hallottam, de xiaomi elég nagy brand-é nőtte ki magát...annak van támogatása, fórum stb


-most csekkoltam, ha aliexpress-ről rendelnél, akk beleférne a költségvetésedbe egy Mi5, ami a snapdragon 820-al elég ütős

[link]

2016. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az elsőtől elnézést kérek! Félreértettem amit írtál. Szerencsére nem pontoztalak le, így megy a zöld(mint mindenkinek!)

Köszönöm a válaszokat is. Sok új alternatívát ajánlottatok. Azt hiszem ezek után könnyebb lesz választanom.

Bár az is igaz, hogy sok minden szól mindegyik fajta mellett.

2016. nov. 10. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!