Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami zeneletöltős alkalmazást androidra?

Figyelt kérdés

Egyébként az se baj ha play áruházból nem lehet letölteni.


Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 10. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Deezer-t használom, play áruházból letölthető 1500 Ft egy hónapra. 1 hónap ingyenes, de meg kell adni neki bankkártyát, viszont ha azonnal lemondod utána, akkor is ingyenes 1 hónapig. Utána is ingyenes, ha mindig új fiókot regisztrálsz.


Viszont én ezzel nem vacakolok fizetem a havi 1500-at, mert kb. 1000 számom van offline cachelve telefon sd kártyájára (70 GB, 320 kbs minőségben, gyengébb minőségben 3-szor ennyi szám foglalna ennyit). Ezeket csak Deezerből érem el (a cache fájlok kódoltak).

2016. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak interneten ilyen oldalak, ahol beíord a szám címét vagy youtube url-t. Ajánlani tudom, az mp3goo. nemzetközi (com)vagy a clipconverter. Kettő db c oldalakat. Indegyenek, utóbbi youtube url-vel működik, de pár hete elromlott az oldal, nem megy. mp3goo.nemzetközi (com) oldalnál nem kell megijedni, felugró ablakokat bezárni (vagy visszalépni) és le tudod tölteni.
2016. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😃
2016. nov. 12. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!