Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ennél jobb ár/érték...

Van ennél jobb ár/érték arányú telefon?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki, holnap 47 dollár lesz [link] .



A minőségét most hagyjuk. Ezt bevállalom, azért még sem 100 ezer forintot dobok ki, ha tönkre megy. Mennyiért lehetne itthon hasonló erősségű telefont venni?


2016. nov. 10. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A jó ár-érték arany, még nem jelenti azt, hogy a minőséget sutba dobjuk, hanem az, hogy fapados, vagyis interneten keresztül lehet rendelni, nincs sok, beépített marketing költsége és így tovább... . Nem az, hogy gagyit veszel és kész.
2016. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1 !

Légy olyan kedves, magyarázd el, hogy ez a telefon miért gagyi.

Csak azért, mert fura neve van?

2016. nov. 10. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul az érték az már egy nagyon szubjektív dolog, így az általános ár/érték arány generálisan nem értelmezhető.


A fenti készülék számomra pl. semmilyen értéket nem képvisel, a nullával való osztás pedig ugye tudjuk, hogy micsoda.

2016. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Be-x egyébként tényleg gagyi :-) Én tesztelésre vettem egy ilyen tabletet, hát tényleg csak arra jó. Abba belegondolni, hogy mindennap használnom kell (egy iPad mellett), hát az nem egy jóleső érzés.
2016. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a kérdésre válaszolok.

Igen van. Kb néhány ezer.

2016. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!