Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnatok linkelni oldalakat...

Tudnatok linkelni oldalakat ahol bizttonsagosabban lehet rendelni goophone-t? Iphone 6s-et szeretnek.

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 20:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Ahogyan én tudom, az internet alapvetően egy jó hely. No jó, ha az ember mtv-n, origón, vagy valami szar oldalon szocializálódott, akkor látszólag nem az.

Miből gondolod kedves, hogy az Ebay, vagy hogy mást ne mondjak, az aliexpress nem biztonságos?

Melyik pusztán nőttél fel????

És akkor még nem beszéltem kb kétmillió másik oldalról. Igazad van, a többségük nem .hu végű. Ez azért van, mert a civilizált világban alap a korrektség.

2016. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
akkor most chinaphone vagy almás telefon? Ha ez a Goophone egy clone, akkor sehonnan.
2016. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Micsinálsz? Ájfón vagy gufón kell? Ha iphone akkor istyle vagy valami magyar oldal jó, a goophonnak meg van hivatalos internetes boltja, az biztonságos.
2016. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Linket szerettem volna nem cikizest. 1. KOMMENTELO kepzeld csak gondoltam ezekre de gondoltam kerdezek mas oldalakrol. es am meg nem mindegyik biztonsagos.
2016. nov. 12. 07:42
 5/38 anonim ***** válasza:
Minek veszel telefont menőzésre? Attól úgy érzed több leszel?
2016. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

[link]

Itt tudsz rendelni, de ide ne gyere sírni ha 2 hónap múlva használhatatlan lesz a telód...

2016. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nektek a szovegertesetek rossz vagy az agyatok? Nem velemenyt kertem hanem linket. Mit nem ertettetek meg? Nem jovok sirni nyugi van
2016. nov. 12. 11:01
 8/38 anonim ***** válasza:
Akkor kérjél linket.
2016. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ott van a kerdesemben h linket szeretnek
2016. nov. 12. 11:58
 10/38 anonim ***** válasza:
46%

Kértél linket, kaptál is. Mire fel ez az idegesség?

Vagy talán magától a ténytől, hogy egy átlag proli vagy, aki egy gagyi hamisítvánnyal akar felvágni, pedig csak égeti magát, de ez nem zavarja, mert ő olyan menő, beállt a sorba? Elvégre minek is vegyen egy normális andoridos telót (ha már nincs pénze rendes Iphonera) amikor ez jó, mert olcsó és van rajta alma? Az még plusz, hogy fél a netes átveréstől, pedig csak rá kéne guglizni, és ki is adná a hivatalos oldalt...

Na jó, inkább megyek kajálni, a végén felhúzom magam...

2016. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!