Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy Samsung Smart TV-m,...

Szabi2255 kérdése:

Lenne egy Samsung Smart TV-m, és az lenne a kérdés, hogy a telefonon hogy tudom távírányítani az alkalmazással? (Tehát szükséges infravörös, mert nincs, vagy meglehet oldani interneten keresztűl? )

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is! Az alkazmazás letöltéséhez (úgy tudom) Samsung teló kell (de úgy, hogy működjön is). Elméletileg a Samsung telókban meg van egy beépített funkció, ha interneten keresztül akarod csinálni.

Infavörös...azt nem tudom hogy gondolod, ezt rábízom a következő válaszolóra.

2016. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem infrával csak LG tévét lehet, LG telóval. De neten keresztül szerintem lehet bármelyik smart tévét. Keresd meg az appot, valami Samsung TV Remote kell legyen.
2016. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam Bluetootos billentyűzettel, és egérrel működik. Az internetes vezérlésre azt írja, hogy Samsung telóval lehet..
2016. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát Samsung telóm van,de már a régebbi fajta..(Trend Lite)..Csak fogalmam sincs hogy kell-e infra vagy wifiről is lehetne-e...
2016. nov. 12. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
S7390? Azon nincs infra.
2016. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
@2: LG telefonnal szinte bármelyik tévét lehet vezérelni. A Smart remote verziójától függ, hogy a kismillió előre beállított típuson kívül tanítani is lehet-e; ebben az esetben tényleg mindent vezérel, ami infrával működik...
2016. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!