Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire vagytok okostelófüggő...

Mennyire vagytok okostelófüggők? Mindíg nyomkodjátok vagy csak ha nagyon szükséges?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2016. okt. 31. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
16, 10-20 percenként nézem meg, hogy van-e valami, esténként youtube (meg a másik)
2016. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok az, szinte csak telefonálásra használom.


27 vagyok.

2016. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:
100%

Előveszem ha valamit csinál akarok rajta, főleg olvasás/web böngészés.


29

2016. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok az, a netet is lemondtam róla,itthon van wifi egy nap egyszer megnézem,visszaírok fb-n aztán ennyi,de telefonálni se telefonálok,1500-ftal van feltöltve a telóm ,volt olyan hogy 4 hónapig rajt volt mert nem hívtam senkit. :D Úgy bírom mikor a tanárok is mondják hogy jaj ezek a mai fiatalok meg ezen növünk fel stb. de azért van egy két kivétel.(pedig vannak barátaim)
2016. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt 18/L
2016. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

35, maganyos férfi

Mindig nyomkodom. Nem szeretek könyvet olvasni, vagy filmet nézni, lusta vagyok kímenni a szabadba, vagy edzésre.

Ezért nyomkodom.

2016. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van sok szabadidőm, de épp nincs semmi jó a tévében, akkor hogy ne unatkozzak, a telómon netezek (most is), mivel a gépem sokszor sz#rakodik. Facebook, Youtube, néhány érdekes Google keresés, ami éppen eszembe jut, na meg persze itt Gyakorin lógok sokat.


29/F

2016. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Prioritási sorrend:

1. Telefonálás

2. SMS küldés

3. Viber azokkal, akikkel telefonon nem tudok épp beszélni (pl éjjel van, és felébresztenének másokat)

4. Számológép, ha épp nem fog az agyam

5. Eseti fényképezés, ha valakinek át akarok küldeni

valamit

6. Egyéb dolgok, amit kb évente egyszer használok, és

most elfelejtettem felsorolni


Ebből kb max a Viber, ami okostelefont igényel. A többire

jó egy egyszerűbb telefon is.

2016. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is lemaradt, 35.
2016. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!