Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735 ébresztéskor...

Nokia Lumia 735 ébresztéskor fekete marad a képernyő. Miért?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt csinálja a fent említett telefon, hogy ébresztéskor nem ír ki semmit a kijelzőre, csak a hang szólal meg, a képernyőzár gombbal fel kell oldani. Ezt régebben nem így csinálta, hanem a kijelzőre kiírta a beállított szöveget! Nem tudom hol lehetne ezt állítani vagy miért csinálhatja?

2016. nov. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, érdemben nem tudok segíteni, de az enyém is ezt csinálja pár napja. Plusz hívás közben is mindig elalszik a kijelző, marha idegesítő. Mire feloldanám, ismét elsötétül. Nem változtattam semmit a beállításokon, szóval kíváncsian várom én is a válaszokat! :)
2016. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 marcus2 válasza:

Sziasztok

Lehet ti több szerencsével jártok nálam,nekem nem vált be.

[link]

Telefonhívások/Nem tudom befejezni a hívást, mert a telefonom képernyője sötét marad.

2018. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!