Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek karácso...

Milyen telefont vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden kedves olvasót :) Közeleg a karácsony és szeretnek telefont váltani. Jelenleg 5 éve használok egy Samsung Galaxy S-t. Számomra ami fontos legyen, nagy jó minõségü kamerája, 1 napot legaláb bírja az akumlatora, hangszórója tiszta es hangos legyen (tudom ott a füles) iphonok nem erdekelnek! Maximalis ára 100.000 ft. Xiomi mi5 néztem, de mindenki kiröhögött.

2016. nov. 12. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
karácsonyra? kinek?
2016. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magamnak szeretnék.
2016. nov. 12. 20:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2016. nov. 12. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
A xiaomi mi5 teljesen jó választás, 100 körül nem nagyon kapsz jobbat. A probléma egyedül a szoftverrel lehet. Nem tudom, hogy a magyar webshopokról rendelten milyen miui van. Nekem is xiaomim van, viszont azt az eustockról rendeltem, ahol multi romot tesznek rá, azzal semmi gond nincs. Honor 8 32 gb-os változata is hasonló áron van, az is nagyon jó teló. A oneplus 3 is szinte verhetetlen 125 ezerért, de azt most éppen nem lehet kapni.
2016. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szlovákiába tartózkodom és itt minden kapható. Csak egy hete hezitálok, hogy mit vegyek.
2016. nov. 12. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Mi5 teljesen jó.
2016. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos velem is előfordult hogy hülyének néztek mert Xiaomi telefonom van. De én csak magamban röhögtem mikor nekem ezt egy full laikus mondja az iphonejával :D

Nagyon jó mobil ajánlom.

2016. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább tennék félre még egy kicsit, one plus 3 ra, de te tudod.


"iphonok nem erdekelnek"

hahaha 100ezerért meg iphone-t :D max használtan (4s 5 5s-t meg senki sem ajánlja)

2016. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább a OnePlus 3at választanám. Dobj hozzá még kicsit. Megéri. :) Azokkal meg nem kell foglalkozni akik kiröhögnek, ez csak azt bizonyítja hogy nincsenek otthon telefon témàban.
2016. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt hozzáteszem, ha Mi5öt szeretnél, az is remek választás. Viszont tájékozódj róla, hogy milyen rendszerrel veszed és szükség esetén készülj egy romcserére kapásból.

Neked is, mint mindenkinek aki xiaomi telefont szeretne venni, ajánlom hogy olvasgasd a miui.hu fórumát.

2016. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!