Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017 karácsonyra kapok telefon...

2017 karácsonyra kapok telefont! Iphoneok? Én a 6s-ben gondolkodtam

Figyelt kérdés
Fontos hogy jó kamerája legyen, legyen gyors, sok memória stb. Szerintetek milyen telót vegyek?
2016. szept. 23. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem korai még ezen gondolkodni? 2017 karácsonyig millió telefon fog még megjelenni.
2016. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem itt megint Ios/Android háború lessz! :)

Szóval,ha minden fontos amit írtál,akkor a "sima" Samsung S7 vagy Nexus 6p.

2016. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most figyeltem...2017????
2016. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jövőre jön majd az iPhone 8, ami nagyobb újításokat fog tartalmazni (10 éves évforduló gyanánt). Emiatt voltak kissé visszafogottabbak az iPhone 7-el kapcsolatban.

(Remélem ez nem csak pletyka).

2016. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sok memória kell, akkor iPhone eleve kilőve, mert az Apple a ramot se viszi túlzásba, és a tárhely se bővíthető! Akármelyik szempontból egy felsőbb kategóriás Androidos jobban megéri, a memóriája is nagyobb, a rendszer is nyitott, és nem kell olyan mélyen a zsebedbe nyúlnod!

De akár iPhone, akár Androidos mellett döntesz majd, könyörgöm, az még több mint 1 év, rengeteg új típus meg fog jelenni, úgyhogy igazából most még ajánlani sem lehet előre,ezzel a kérdéssel ráértél volna 1 év múlva, jövő ilyenkor, miért tetted fel már most???

2016. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tavaly karácsonyra kaptam lenovo a6000 telefonom, és félek hogy már nem fogja kibírni, de a hűség nyilatkozat 2017-ig jó, és anyaek azt mondták hogy csak akkor kapok telefont, de hogyha már halalan van ez a telefon akkor rabeszelnem anyaekat hogy hamarabb kapjak. Ezért gondolkozok rajta.
2016. szept. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!