Lumia 435 hibakód?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdés nem.olyan fontos de azért örülnék a segitségnek. Lumia 435-öm van. Windows 10 (nem tudom mennyire számít). Egy játékot szeretnék ismét letölteni. Régebben megvolt de valamiért töröltem. Elindítja a letöltést. De mikor a végéhez ér ki írja, hogy hiba. 0x70080019 hibakód. Ez mit jelent? Lehet valamit vele csinálni? Kerestem az interneten de egy leírást sem találtam erről. Előre is köszönöm. ☺

2016. nov. 13. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam 0x80070019
2016. nov. 13. 10:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Innen kimásolva a hibakódot, Googleba beszúrva az elsó találat a megoldás!Úgy hogy nem tudom mit és hol kerestél! Ez google fordítóval így néz ki:


Microsoft Windows mindig sikerült elkápráztatni szakemberek kiemelkedő munka / Office funkciók és a termelékenységet. A Microsoft azt tervezi, hogy átveszi a mobil piacon a Windows 10 Mobile. A legújabb frissítés tolja, a Microsoft játszott kemény a kódot ami a bontást alkalmazások, mint a riasztás / óra, WhatsApp és a Messaging szolgáltatást.


Az érintett alkalmazások lenne szürke ki és ad egy kódot 0x80070019 korszerűsítésére. Ha nem egy hasonló probléma, mint azt itt, akkor csak a megfelelő helyen. Ebben a post, mi végigvezeti Önt, hogy rögzítse a legbosszantóbb 0x80070019 hiba a Windows 10 Mobile.


Alapvetően van 3 javítások. Ha nem kap ez jobb az első fix folytassa a következő egy.


Hogyan javíts Hibaüzenet 0x80070019

Megoldás # 1: frissítése: Old Store

Tovább a Store béta alkalmazást, és érintse meg a Beállítások ikont.

Kikapcsolja az automatikus frissítésekhez megérinti az opció

Győződjön meg róla, hogy a működő internetkapcsolat, így a beállítások elmentésre a beállítás szinkronizációs folyamat.

Ezután nyissa régi Store alkalmazást, és telepítse a frissítéseket, amelyek nem a Store béta. Ha az alkalmazás még mindig ad frissítés bug, majd egyszerűen távolítsa el és telepítse újra.

Próbálta már ezt a folyamatot, és ha ez még mindig nem lezárjuk a problémát, majd kövesse a soft reset eljárással az alábbiak.


Megoldás # 2: a soft reset

Soft Reset a lehető leggyorsabb módszer, hogy rögzítse az egész rendszer hiba a minimum, hogy nincs adatvesztés.


A Soft Reset, akkor csak meg kell nyomnia kikapcsolás + hangerő le gombot, és tartsa egy pillanatig. Ha úgy érzi, a rezgés, hagyja, hogy a készülék pihenni egy kicsit.



Most mit kell tennie, hogy hagyja a készüléket egyedül egy jó ideig, mondjuk 10-20 perc. Ez most találkozott egy trauma. Adj neki helyet.

Egy idő után, meg kell indítani, és készen áll a rock and roll, mint voltak korábban.

A legtöbb esetben lehet rögzíteni ezen a ponton. Ha még mindig nem kap egy út körül ezt a hibát, akkor a végső módszert írt csak az Ön számára. Soha ne mond hogy soha.


Megoldás # 3: a hard reset

Nos, hát. Itt vagyunk a szélén. A Hard reset mindig rendezi a dolgokat. Győződjön meg róla, hogy biztonsági másolatot az adatok jól, mielőtt megy ez a mobil nukleáris elrettentő. Mentse fotóit, fontos fájlok és megemlíteni, hogy kifejezetten aranyos Szelfik.


Megjegyzés: Abban az esetben, ha csak forgatta a szemét az ítélet, és leszállt ezt a jegyzetet. Ez csak tájékoztatni arról, hogy az összes adat törlődik ki via következő módszerrel. A szerző nem fogja minden felelősséget az adatvesztés és a Mad Max düh készülék viselkedést.


Hogy végezze el a hard reset, menj a Beállítások, majd érintse meg a Névjegy.

Ezután válassza ki, indítsuk újra a telefont, és igen elolvasása után a figyelmeztetés.

Miután hard reset teljessé beállíthatja felfelé a telefon újra.

2016. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyet én is találtam. Csak nehezn tudtam eligazodni rajta, de megpróbálom, köszönöm hogy szántál rá időt☺
2016. nov. 13. 11:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet. Csak a harmadik verziót.. Ami az alaphelyzetbe állítást jelenti szerintem.. De azt nem akarom
2016. nov. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!