Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kér telefon jelszót a...

Miért kér telefon jelszót a telefonom? Hogy vehetem le?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem 3 éve tettem be a szekrénybe a Samsung Galaxy Star 2 készülékemet. Azonban a napokban használni szerettem volna. Elővettem és amikor bekapcsoltam valami telefon jelszót kért. Volt rajta egyszer beállítva jelszó de le is lett véve amikor elraktam. A gyári kódokat nem fogadja el. Szükségem lenne rá, hogy tudom levenni?
2016. nov. 13. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Indítsd a telefont recovery módban: bekapcsoláskor power hosszan + hangerő felfelé, amíg be nem tölt a logo, utána engedd el a bekapcsoló gombot. Ezután belépsz a recoverybe wipe data / factory reset. Itt egy video:

https://www.youtube.com/watch?v=CklqXNNlSag

2016. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valaki elővette közben és rakott neki jelszót.
2016. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezen nem android van. Ilyen telefonról beszélek [link]
2016. nov. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!