Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? (Galaxy...

Melyik telefon a jobb? (Galaxy S7 Edge vagy LG G5)

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy telefont akarok venni és melyik lenne a jobb? Az LG G5 vagy a Samsung Galaxy S7 Edge? Vagy esetleg megéri várni a G6-ra vagy az S8-ra?

2016. nov. 13. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem S7E.A G5-re van némi panasz:képernyő beégés,fényszivárgás több használójánál is.

A G6 mindenképpen nagy durranás lesz mert akarnak tanulni a rengeteg hibából,itt az ideje megint egy jó LG-t összerakni.

Érdemes megvárni.

2016. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, melyiket választod, de én, inkább a jövő évi telefonokat várnám (ameddig mindkettő már megjelent).
2016. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is várnék. Remélem nagyot üt a G6. Bár örülnék ha januárba a CES-en jönne a GFlex3 tudom h nincs rá sok esély de imádtam a G Flex2-t.
2016. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HelpMan2 ***** válasza:
Mindenkepp az s7 a legjobb valasztas. Az s8-ra erdemes lehet varni, de biztosan nagyon draga lesz.
2016. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!