Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van lesifotó alkalmazás?

Van lesifotó alkalmazás?

Figyelt kérdés

A párom rendszeressen nézi a telómon beszélgetéseimet,de letagadja....Most olyan van beállítva,ha nem jól írja be a képernyzőzár feloldót akkor csinál egy képet.Olyan programot keresnék,h ha belép pl messengerbe akkor is csináljon képet róla.

Betudnám állítani ott is kódosra,de mivel eddig nem volt olyan,biztos azt hinné,h titkolok valamit...

Nincs semmi titkolni valóm előle csak szimplán unom,h hazudik és így lenne bizonyítékom....

Próbáltam,h ujjlenyomattal tudjak csak belépni,mikor kiderült majdnem elhagyott,h biztos csalom....


2016. nov. 14. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép kis pár!
2016. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Add neki a telefonod, akkor nézegetheti egész nap.

"Próbáltam,h ujjlenyomattal tudjak csak belépni,mikor kiderült majdnem elhagyott, ..."

Lehet hogy jobban jártál volna.

2016. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Van, de szerintem rég roszz, ha nem bíztok egymásban.

2016. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én bízok benne,nézegetheti is a telom nincs benne semmi,nekem csak azzal van a bajom,h letagadja és hazudik.

Köszi a linket hasonlóm van most.

2016. nov. 14. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább csinálj jegyzeteket, elküldetlen üzeneteket, képeket "titkos" "privát" stb. címekkel, és ha megnyitja, akkor várja egy vicces üzenet, hogy megint lebukott, de amúgy nyugodtan nézegesse a telefont, nem kell sunyulni. Ha ettől nem szégyelli el magát, akkor valami agybaja van, akkor keressetek egy pszichológust.
2016. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 7x rámész a beállításokon belül a Buildszámra akkor megjelenik a fejlesztői lehetőségek menüpont. Ebben be lehet állítani hogy egy adott alkalmazást felvegyen, hogy mit csináltál, stb... (legalábbis Sony telefonokon)
2016. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam,h írok neki ilyen üziket :D


Utolsó,megnéztem nekem sajnos nincs olyan :(

2016. nov. 14. 16:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Leszedtem tegnap egy videó felvevő apot és beállítottam az előlapi kamerára,este kapásom is volt :D
2016. nov. 15. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!