Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit tegyek az IPHONE-ommal?

Most mit tegyek az IPHONE-ommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne egy iPhone 5-öm,amit véletlen le tiltottam mert túl sokszor hibás jelkódot írtam be.

Nos ugye ha úgy újraindítóm,hogy nyomva tartom a főgombot akkor ugye az ITUNES restore jön be,akkor ugye rádugom a gépre és frissítem majd visszaállítom.


Igen ám de ha a visszaállítást választom,akkor frissít is. Letölt 585Mb-ot majd ujraindítja a telefont,nem fejezi be a letöltést. És megint a letiltott iphone jön be.


Valaki segítene?



2016. nov. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
iCloud volt benne? A tied a telefon? Ugy ertem a tied hogy a tied is volt eddig is :-) ?
2016. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én zártam le,elfelejtettem a kódomat amit én írtam be... Én voltam a hülye. Enyém a telefon enyém is volt
2016. nov. 14. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Itunes a legfrissebb?
2016. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldottam. Az internetemmel volt a baj,mindig megszakadt De már jó.
2016. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!