Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Honor 7 lite-on, hol a...

Huawei Honor 7 lite-on, hol a fenébe lehet beállítani, hogy NE privát számként lássanak mások? Nem találom sehol se

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 21:35
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
Gondolom ott, ahol az összes többi telefonon: a beállításokban a hívásbeállítások, azon belül az egyéb beállítások, ott pedig a hívószám...
2016. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LostSilverBook válasza:
Ha a szolgáltatónál (pl. Vodafone, Telekom)-nál úgy veszed az előfizetést, hogy a "titkosított" személyazonosságot választod, akkor akkor sem fogod tudni leszedni a "Rejtett számot", ha a telódon megtalálod ezt a gombot. Fizikai képtelenség lesz számodra. Sajnos vagy nyilvánosan szerepelsz a ...nem tudom milyen telefonszám nyilvántartásban, vagy mindenki elptt rejtve lesz a számod. Általában megkérdezik új szám és előfizetés vásárlásakor, hogy szeretnéd-e, hogy nyilvános legyen a telód szám, vagy sem. Ha nem kérdezik meg, akkor alapból titkosítottra lett állítva. Én legalábbis már átestem ezen, hogy véletlen titkosítottra kértem, hogy ne találjanak meg hülye reklámozó cégek a gagyi termékeikkel, de ennek az lett a következménye, hogy ismerőseimet hiába hívtam, de nem vették fel, mert titkosított lett a számom "REJTETT SZÁM" kijelzéssel.
2016. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

@LostSilverBook: nem egészen. Az általam ismert összes telefon menüjében a hívószám küldése menüben három menüpont található:

- szám rejtése (ilyenkor rejtett számot ír ki a hívott félnél)

- szám megjelenítése (ilyenkor a hívott fél számára látható a telefonszámod)

- hálózati alapértelmezés (ilyenkor az határozza meg a láthatóságot, hogy a szerződéskötéskor hogyan nyilatkoztál. Erre az esetre érvényes, amit leírtál)


Speciel én is kértem a számom titkos kezelését. De híváskor megjeleníti a hívott félnél. Egyszerűen beállítottam a telefonon...

2016. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!