Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vásárlása magánszemélytől?

Iphone vásárlása magánszemélytől?

Figyelt kérdés
Egyik apróhirdető oldalon találtam egy megfelelő Iphone SE-t, az eladót a vásárlói korrekt-nek tüntetik fel, tehát jók az előjelek, mégis ez lesz a legelső apple termékem, tehát teljesen ismeretlen számomra maga a telefon, illetve a rendszere is. Attól félek, hogy hozzá nem értésem miatt könnyedén átverhetnek. Tudnátok tanácsot adni, hogy mire kell figyelni ilyen esetben?

2016. nov. 15. 11:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy több hónapnyi apple garancia van még a kinézett készülékre.
2016. nov. 15. 11:38
 2/9 anonim ***** válasza:

- csak szemelyesen vedd at

- vigyazz ne legyek replika, fake, hamis, goophone iphone helyett, stb.

- az icloudot torolje ki az elado elotted, es legyen egy icloud akkontod keszen hogy azzal azonnal bejelentkezz

- ha lehet dugd ra iTunes-ra, fel kell ismerje mint iPhone SE es megmondja pontosan milyen modell.

- atnezni minden funkciojat, ne legyen defektes kameraja stb stb stb stb

2016. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Apropo, mennyit ker erte az elado? A hirdetest tudnad linkelni?

Nem akarom en megvenni :-D De megmondom neked ha atveres vagy nem.

2016. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Küldök Privit!

2016. nov. 15. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne jo lenne. Az eladonak sok pozitiv ertekelese van, nem tudom mit mondjak, valoszinuleg okes.

Egyebkent 137500 a legolcsobb az arukereson:


[link]

2016. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jujjj bocsi, most latom hogy a te linkedben telenor meg telekom fuggo keszulekek vannak eleg borsos aron! NEM eri meg!
2016. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudsz esetleg jobb ajánlatot? :) Mert mindenhol 100+ ban vannak.
2016. nov. 15. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Én adok egy jótanácsot. Nekem is iPhonem van, boltból vettem újan garival. Ilyen drága cuccnál nem jó sporolni 10 ezret de még 50et sem, mert nagy valoszínűséggel átvernek.

Az emagon vettem, igaz hogy megvártam egy akciós árleszállitást, de az is csak 5% volt, nem 40. Az iphone az iphone.

2016. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre hétvégén megyek megnézni egy 0 perces SE-t GSM boltba, 100-ért adják plusz garira fizetek ez elég korrektnek tűnik.
2016. nov. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!