Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti minden nap töltitek az...

Ti minden nap töltitek az iPhone 6s-t?! Más készülékek is érdekelnek: )

Figyelt kérdés
Én körülbelül egész nap nyomogatom az enyémet,és így estére olyan 20% között szokott maradni, érdkelne hogy másnak mennyit bír? Vagy hogyha kevesebbet használnám tényleg bírna e 2-3 napot?!
2016. nov. 15. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tart annyit, iPhone SE, delben ebedszunetben fel kell toltsem, estere kb 40%.
2016. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyit használom. Nyilván, ha egész nap nyomkodom, akkor gyorsabban merül. Bár én nem szeretem megvárni, hogy nagyon lemerüljön, mert az akksinak is az a jó, ha inkább többször keveset töltjük. A legjobb, ha mindig 50 és 80% közt tartjuk.

Ha viszont nem nagyon használom (pl. itthon inkább a laptopomon szoktam netezni), akkor elég 2-3 naponta tölteni.

2016. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából valóban ki kellene bírnia 2 napot ha nem használod.


Én aktívan használom egész nap, kezdve reggel 5 órától, és majd csak ha lefekszem akkor teszem fel töltőre.



(Nem 3d-s alkalmazásokra kell gondolni meg YT.)

2016. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LG-m van és nem kell minden nap tölteni.
2016. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg HTC-m van, ha nem nyomkodom, hanem csak telefonálok rajta, sms, akkor is estére 80-70% körül szokott lenni az akksija.
2016. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3

2-3 napig bírja az akksija. Szeretem hogy nem kell külső akksit vinnem sehova sem.

2016. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPhone 7. Este kell csak töltenem, ha egész délelőtt nem használom akkor délben mikor ebédszünetem van még mindig 90% körül mozog! Ha nyomkodom akkor sem merül gyorsan.
2016. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!