Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone nagyobb tárhely,...

Apple iPhone nagyobb tárhely, hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 6s készülékem 16GB-os, ami folyton jelzi, hogy megtelt a tárhelyem, van összesen 28 fotóm, messenger, facebook, viber, 1 játék meg instagram.

Egyszer enged fotózni, egyszer nem. Nagyon unom már....


Hogyan működik ez a tárhely vásárlás?

Hogyan kell fizetni?

5GB az ingyenes, az van nekem...

50GB-ra ír 0,99€ .. akkor az havonta kb. 300ft?

Elég az az 50 GB? Nem igazán tárolok semmit a telefonon. Ha egyszer kifizetem muszáj minden hónapban?


2016. nov. 15. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fene se érti a te kérdésed. 50gb felhő alapú tárhely havi 300ft ha kifizeted van ha nem akkor meg nem.
2016. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Havonta 0,99E, termeszetesen. De nem kell havonta fizesd, lehuzzak a VISA kartyadrol minden honapban automatikusan, csak akkor szunik meg ha vagy elfogy a penzed, vagy megvaltozik a kartyaszamod, vagy lemondod.


A telo a fotokat videokat fel fogja automatikusan tolteni a felhobe, a telon csak a thumb marad.

2016. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem nincs semmi féle kártyám, ezért kérdeztem, hogy hogy kell fizetni. Fizetem az előfizetést és ennyi.


Elnézést, ha nem érthetően tettem fel a kérdést.

2016. nov. 15. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Na jó...Van 143 képem/ebből 11 videó/,15 alkalmazásom meg 12 zeneszám,meg az alkalmazások szennyei,meg snapen van 300 képem meg videóm még,és még mindig van 4,84 gb a 11,99-ből,valamit rosszul csinálsz:D
2016. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az előző válaszolótól kérdezem!!!

Az alkalmazás szennyei nevem te a helyi dokumentumok és adatokra gondolsz?Ha igen akkor nem tudod véletlenül hogyan lehet kitörölni?

2016. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Csak úgy lehet,ha kitörlöd az alkalmazást és letöltöd újra,sajnos. iOS 11-el remélhetőleg jön egy ilyen cache delete funkció is. Hope never die
2016. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!